Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir yurtlar
#1
İzmir Öğrenci Yurtları
[Resim: a_index_logo.png]
İzmir, 9 üniversiteye ev sahipliği yapan büyük bir şehirdir. Yaklaşık 7 bin öğretim elemanı, 74 ülkeden 3 bin yabancı öğrenciye eğitim verdiği bir şehirdir.
 
İzmir yurtlar hakkında detaylı tüm bilgiye sitemiz aracılığı ile ulaşabileceksiniz. Öncelikle İzmir de 4 Devlet üniversitesi, 5 Vakıf Üniversitesi bulunmaktadır.  Şehir de hizmet verdiğimiz öğrenci yurdumuz hakkında tüm bilgiye sitemiz aracılığı ile erişebilirsiniz. Birbirinden farklı olanaklar sunan, kaliteli ve güvenilir öğrenci yurdumuzu tercih ederek ödeme işleminizi online gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hizmet veren İzmir Öğrenci Yurtlarını tercih edebilirsiniz. Güvenilir, temiz hijyenik ve içerisinde sadece öğrencilerin barındığı yurtlarımız tercihiniz olmalıdır.
[Resim: mis-izmir-kiz-ogrenci-yurdu.jpg]
İzmir de öğrenci yurdu ararken bütçenize uygun olması, okulunuza yakın olması ve size sunacağı imkanları değerlendirerek bir tercihte bulunmalısınız. Ancak çoğu yurtlarımız servis hizmeti sunduğu için İzmir'in neresinde olursanız olun kolaylıkla okulunuza gidip gelebileceksiniz. Hem kız hem de erkek öğrenci yurtlarımız ile sizlerin güvenliğini yüksek standartlarda sağlayacağımızın garantisini veriyoruz.
 
İzmir Öğrenci Yurtları Fiyatları
 
İzmir Öğrenci Yurtları fiyatlarımız her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Sunduğumuz imkanlar, kaliteli ve güvenilir ortam da uygun ücretlerde hizmet vermekteyiz. Yurtlarımızda barınan öğrencilerimizin konforunu sağlamak için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. İzmir de öğrencilik hayatınızda gezip görebileceğiniz pek çok yer var. Dolu dolu bir sene geçirmek için İzmir Öğrenci Yurtlarımızı tercih edebilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi